Scroll to Content

Słynna niebieska tabletka jest ratunkiem dla wielu mężczyzn u których występują problemy z erekcją. By jednak móc skutecznie korzystać z leku, należy najpierw dobrze zapoznać się z jego działaniem i odpowiednio go stosować, inaczej efekty mogą być wyjątkowo niezadowalające. Jak robić to dobrze?

Kamagra – stosowanie

Zażywanie tego typu substancji nie jest niebezpieczne ani niezdrowe, jeśli stosuje się kilka prostych zasad. Po pierwsze, viagrę należy zażyć na godzinę przed stosunkiem, by substancja zdążyła dotrzeć w odpowiednie miejsce i zacząć działać. Następnie bardzo ważne jest, by pamiętać, że tabletka sama nie zadziała – niezbędna jest stymulacja seksualna. Zdarzy się, że nie uda się za pierwszym razem, dlatego nie wolno się poddawać. Według lekarzy czasem potrzeba nawet ośmiu prób, by osiągnąć pożądane skutki. Pod żadnym pozorem nie należy brać więcej niż jednej tabletki dziennie!

Efekt może pojawić się od pół godziny do godziny po zażyciu, ale jest to uzależnione od wielu innych czynników. Działanie może zostać opóźnione przez spożyty chwilę wcześniej tłusty posiłek lub zażywanie alkoholu. Lekarze zalecają unikanie jednego o drugiego, by zmaksymalizować szansę na skuteczne działanie niebieskiej tabletki.

Kamagra – dawki

Obecnie na rynku znajdują się trzy dawki leku na potencję:

  • 25 miligramów
  • 50 miligramów
  • 100 miligramów

Dawka 50 mg jest obecnie najpopularniejsza i to od niej zaczyna się kurację. W zależności od efektów, jeśli są zbyt silne lub zbyt słabe, po konsultacji z lekarzem można zmienić dawkę na mniejszą lub większą.

Kamagra cena https://kamagrasklep.com/